marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
У центрі уваги
 
Ви в: /
Розмір тексту | A | A | A

У ЦЕНТРІ УВАГИ

ПОДІЇ

Останні визнання Zepter International

 

Завдяки багаторічному досвіду роботи та доведеній ефективності при лікуванні різноманітних захворювань та для їх профілактики, BIOPTRON ще раз показує справжню силу світла і посідає 1-е місце як найбільш ефективний апарат для анти вікового догляду та краси на 2-му Європейському конгресі естетичної та антивікової медицини в Парижі, що відбувся 24-25 жовтня.

Міжнародна команда кваліфікованих медиків представила дію апарату BIOPTRON у боротьбі з проявами старіння, доведені чисельними клінічними дослідженнями, які показали позитивні стимулюючі ефекти BIOPTRON на клітини-фібробласти в нашому організмі, що відповідають за вироблення колагену та еластину.

Зі старінням шкіри, а також через вплив сонячних променів, кількість колагену та еластину у шкірі людини зменшується, в результаті чого з’являються зморшки. Безпечні та безконтактні щоденні процедури зі світлотерапією BIOPTRON (лише 10 хвилин), зменшує ці зморшки.

Д-р Майкл Т. МакНамара, відомий практикуючий лікар, що співпрацює з Zepter International, активно застосовує унікальний апарат BIOPTRON під час оглядів, для профілактики та для антивікового догляду своїх пацієнтів.

Д-р Крістіан Депердю, дерматолог та спеціаліст з анти-вікових процедур із Босолей у Франції та д-р Ясміна Лалосевіч із Белграду, Сербія, засновник Клініки антивікової та естетичної медицини, провели лекції із застосування світлотерапії BIOPTRON. Вони продемонстрували ефективність і простоту використання BIOPTRON при різних популярних антивікових процедурах: після мезотерапії та гіалуронових наповнювачів, PRP-ліфтингу та ліфтингу обличчя мезонітями, після пілінгів та лазерних процедур. Вони також поділилися своїм успішним досвідом у щоденному використанні BIOPTRON.

 

Більш детально http://www.euromedicom.com/amec-2014/trophy_pro.html
 

Більш детально: youtube.com

Останні визнання Zepter International

Останні визнання Zepter International

Останні визнання Zepter International
 

Zepter Apart Hotel вже відкрито!

Ласкаво просимо до оазису розкоші, здоров'я та унікального стилю життя Zepter!

Ласкаво просимо до оазису розкоші, здоров'я та унікального стилю життя Zepter!
Zepter Apart Hotel, 5-зірковий апарт-готель, перший у своєму роді, відкрив свої двері для гостей. Цей ексклюзивний апарт-готель у центрі Белграду пропонує своїм гостям спробувати унікальне життя Zepter.

Всі 32 розкішні номери, площею від 30 до 300 м2, обладнані продукцією Zepter, яка підтвердила свою високу репутацію у всьому світі завдяки своїй винятковій якості, передовим технологіям і оригінальному дизайну.

Гості можуть розслабитися та насолодитися перевагами системи приготування Zepter Masterpiece - способу приготування смачної та здорової їжі; запатентованого, клінічно випробуваного та сертифікованого апарату БІОПТРОН - ефективного медичного приладу для безпечного та ефективного лікування; продуктів Zepter Home Care, що забеспечують чисте повітря, чисту воду та чисте довкілля, а також побалувати свою шкіру високоякісними швейцарськими косметичними засобами Zepter.

Гості готелю мають у свєму розпорядженні зал для зустрічей Zepter Meeting Club, ресторан SmartLife і аперитив-бар Ze-presso. В основі меню - середземноморська та міжнародна кухня, належним чином приготовлена унікальним та довговічним способом Zepter для кращого, довшого та більш здорового життя. Унікальною особливістю цього готелю є можливість для всіх гостей насолодитися приватним майстер-класом з кулінарії від шеф-кухаря готелю та дізнатися всі секрети правильного приготування їжі за допомогою посуду Zepter Masterpiece CookArt.

Сьогодні, більш ніж будь-коли раніше, кожному потрібна проудкція Zepter, і Zepter Apart Hotel несе цю необхідно важливу якість у життя всіх своїх гостей.

Живи Zepter! Живи Краще. Живи Довше.

Більш детально: http://www.hotelzepter.rs/

Zepter Apart Hotel, 5-зірковий апарт-готель, перший у своєму роді, відкрив свої двері для гостей.

Zepter Apart Hotel, 5-зірковий апарт-готель, перший у своєму роді, відкрив свої двері для гостей.

Zepter Apart Hotel, 5-зірковий апарт-готель, перший у своєму роді, відкрив свої двері для гостей.


Конкурс молодих шеф-кухарів 2014

 

Переможцем цьогорічного конкурсу молодих шеф-кухарів Zepter International став Кевін Мікелі. Інші фіналісти, які змагалися за головний приз 10000 € та престижний титул Молодого шеф-кухаря Zepter International, 2014 року, були Даніель Девід, Стефан Зігль та Тобіас Вюслер.

Приз був вручений під час гала-вечора у Палаці Ферстеля у Відні 21 жовтня 2014 року, в присутності численних міжнародних VIP-гостей. Журі складалося із видатних міжнародних та австрійських шеф-кухарів і фахівців високої кухні, в тому числі Мартіна Гогенлое, Лафера Йоганна, Жака Ганті та багатьох інших.

Новостворена премія молодих кухарів від Zepter International, при щедрій підтримці пані Мадлени Цептер, присуджується кухарям молодше 35 років, професіоналізм, неповторність і креативність якого можуть зробити великий внесок у світову кухню майбутнього. Вперше цей конкурс відбувся у Ніцці 22 листопада 2013 року, де першим лауреатом став Жюльєн Рошто, талановитий шеф-кухар готелю Lancaster в Парижі.

У 2015 році цей престижний конкурс буде відбуватися у Польщі у пошуку наступної молодої зірки міжнародної гастрономії.

 

Більш детально: www.youtube.com 
або за посиланням 
https://www.facebook.com/zepter.junge.koeche/timeline?ref=page_internal

Конкурс молодих шеф-кухарів Zepter International 2014

Конкурс молодих шеф-кухарів Zepter International 2014

Конкурс молодих шеф-кухарів Zepter International 2014
 

Zepter International бореться проти раку

 

Zepter International є генеральним партнером Фонду Дагмар і Вацлава Гавела – Візе 97, що займається ранньою діагностикою та профілактикою колоректального раку. На 6-й Конференції Товариства Гастроінтерстінальної онкології, що відбулася 29 вересня 2014 року у Празі, всесвітньо відомі лікарі зустрілися, щоб обговорити важливість профілактики та ранньої діагностики колоректального раку. Компанію Zepter International на цьому важливому заході представляв д-р Майкл МакНамара, лікар із Монте-Карло, та д-р Пітер Мінарик, доктор медичних наук із інститут раку Санкт-Елізабет, що у Братиславі.

5 жовтня Президент та топ-менеджери компанії Zepter були присутні на гала-вечорі, показуючи повну підтримку та участь у фонді Візе-97.

 

Більш детально: youtu.be


Коли всесвітньо відоме Шоу Яхт у Монако добігло кінця в суботу 24-го вересня, велика кількість найвеличніших яхт світу, що пристали в Монако на вихідні, відправилися в плавання в різні напрямки. Можливість узяти участь у такій надзвичайно успішній події привабила найсучасніші та вражаючі яхти світу, які припливли здалеку лише для того, щоб пришвартуватися в унікальній місцевості Князівства для участі в Шоу Яхт у Монако з 21-го по 24-е вересня.

Оскільки ці яхти направлялися до таких великих місць, як, наприклад, Карибський або Тихий океан, новини, які вони нестимуть, будуть тільки про одне. Безперечно, зіркою показу на вихідних була яхта 'joyMe. Особиста яхта Президента і засновника компанії Zepter International пана Філіпа Цептера 'joyMe – 50-метрова яхта, яка виходить за кордони звичайного дизайну яхт і є втіленням мрії та філософії, що пронизують життя компанії Zepter International, а також більш, ніж 80 000 000 задоволених користувачів продукції Zepter у всьому світі.

Спроектована зокрема паном Цептером, 'joyMe виходить за межі шаблонів сучасного дизайну яхти. Створена з духом компанії Zepter і вірності високим ідеалам дизайну й інноваційним технологіям, 'joyMe відрізняється у всіх відношеннях. Пишні зовнішні форми й розкішні лінії – смілива заява для безперечного хвилювання і радості. Підкреслюючи свою довжину, а не висоту, судно завжди виглядає в стані постійної готовності та активної дії, навіть коли яхта спокійно стоїть у доці. Яскравий колір разом з плавними кривими не дає змоги утриматися від торжества молодості та позитивності, як і було задумано дизайнером.

‘joyMe стала основною подією, яка привабила пресу та гостей з усього світу. Були присутні журналісти з TF1 у Франції, Fashion TV, Gazette De Monaco, RTL, TV Prima, Чехії, Яхти Росії, Luxury Magazine Rich & Famous, Румунії, диктори із Австрії, Балканського регіону, а також інші провідні гравці всесвітніх ЗМІ, в особливості ті, які приїхали спеціально, щоб повідомити про це розкішне судно, адже воно є прикладом не лише суднобудування, але й виробництва, технології, дизайну і стилю життя загалом.

Ніч п'ятниці була «великою», оскільки яхта 'joyMe приймала в гості не тільки найчарівніших і найважливіших гостей з Монако, але й інтернаціональних високопоставлених знаменитостей. Найкращі музичні розваги були забезпечені виступами всесвітньо відомого діджея Anja J, Бразильських барабанщиків та зірок моди від Стилю Zepter, Світлани Лівадная и Каталін Ботезату.

Запрошення на захід були дуже затребувані. Серед запрошених на подію, яку кожний хотів відвідати, були, звичайно, пан Цептер, сер Майкл Смурфіт, Почесний Ірландський Консул в Монако і провідна ділова фігура Європи, Доктор медицини Майкл Mак Намара, знаменитий у всьому світі лікар і провідний експерт у тривимірній технології сканування тіла, а також Пол Мак Гіннесс, Менеджер гурту U2.

Ніч була не лише можливістю поспілкуватися з важливими гостями, але й шансом побувати на борту яхти 'joyMe і відчути смак стилю життя Zepter. Це сміливе і прекрасне конструювання судна виконано з єдиною метою – дарувати щастя і благополуччя всім, хто ступає на борт. Оскільки Zepter застосовує свої передові технології і дизайн для забезпечення здоровішого, щасливішого життя, 'joyMe – приклад дизайну Zepter, приклад того, що дизайн повинен бути прекрасним, корисним і створювати краще.

'joyMe– це більше ніж яхта, це свято мрії. Мрії, яка вже торкнулася життів мільйонів людей у всьому світі, що є підтвердженням, що все можливо. Це перший закінчений проект Philip Zepter Yachts і знаменує собою нову епоху розкоші, оскільки багато проектів ще знаходяться в розвитку. Zepter International продовжує своє поширення в світі високої розкоші з Zepter, своєю розкішною авіа компанією, а відтепер і Philip Zepter YachtsLtd., що випускає Філософію Zepter у відкрите море.

Створення цього морського шедевра розпалило пристрасть пана Цептера до моря і його прагнення до стилю, що знаходиться в ідеальній рівновазі між відпочинком, задоволенням і бізнесом. Насправді, саме ця філософія надихнула пана Цептера на його глобальний успіх з Zepter International – процвітаючою компанією в більш ніж 60 країнах світу на 5 континентах. Zepter International завжди розсуває кордони у створенні нових і безкомпромісних рішень для забезпечення здоровішого та щасливішого життя для всіх своїх клієнтів. Це прогулянкове судно відображає дизайн ідеалів Zepter International і як концептуальний проект може серйозно вплинути на користувачів у прагненні змін, а також допомогти їм у реалізації бажання кращого життя. Місія компанії Zepter International викладає це просте кредо, і показує приклад, як ми можемо скористатися успіхом, щоб бути силою добра в суспільстві з простим девізом – Жити Довше.

www.philipzepteryachts.com

Шоу Яхт у Монако – 'joyMee

 “joyMe”це 50-метрова яхта пана Філіпа Цептера

'joyMe дуже пишно виглядає у порівнянні з іншими яхтами.


 “joyMe”це 50-метрова яхта пана Філіпа Цептера

Філіп Цептер, Президент, Zepter Груп і Сер Майкл Смурфіт, Почесний Ірландський Консул в Монако і провідна ділова фігура Європи.


 “joyMe”це 50-метрова яхта пана Філіпа Цептера

Подія Zepter у повному розпалі.


 “joyMe”це 50-метрова яхта пана Філіпа Цептера

Тропічне звучання від Бразильських барабанщиків піднімає настрій.


 “joyMe”це 50-метрова яхта пана Філіпа Цептера

Ласкаво просимо на борт.


Філіп Цептер, Президент і засновник компанії Zepter International, став одним із лише п’яти людей, які не є громадянами США і отримали престижну нагороду. Філіп Цептер був нагороджений престижною Почесною Медаллю острова Елліс 2011 року за його філантропічну діяльність і унікальну Місію Здоров'я.

Нью-Йорк, 16 травня 2011 року - пан Філіп Цептер, Президент і засновник компанії Zepter International і всесвітньо відомий філантроп, був нагороджений престижною міжнародною Почесною Медалю острова Елліс 2011 року на церемонії, яка відбулася на острові Елліс у Нью-Йорку 7 травня 2011 р. Пан Цептер був обраний з тисячі номінантів за свої особисті і професійні благодійні внески. Крім того, Місія Здоров’я компанії Zepter International була визнана за принесення користі не лише здоров'ю мільйонів людей у всьому світі, але й поліпшенню суспільства в цілому.

Почесною Медаллю острова Елліс нагороджуються видатні люди, які присвячують життя громадським роботам, збереженню історії свого народу, побудові відносин між культурними групами, або просуваннюїхніх особистих чи професійних досягнень на благо суспільства.

"Почесна Медаль острова Елліс відображає багатство і різноманітність Американського життя і символізує його міцний дух. Еммігранти, які склали кістяк нації, прийшли на остров Елліс у своєму прагненні до свободи слова, релігії та економічних можливостей. Почесна Медаль острова Елліс віддає данину поваги не тільки до фізичних осіб, а й до плюралізму і демократії, які дозволили родоводу групи підтримати їх культурне розмаїття ", сказала виконавчий директор NECO Розмарі Тагліон.

Сенат США і Палата Представників офіційно прийняли рішення визнати Почесну Медаль острова Елліс, як одну з найпрестижніших нагород цієї країни. Щороку, ті хто одержують Почесну Медаль острова Елліс заносяться до списків Конгресу США, вшановуючи тих, хто зробив міцний внесок в розвиток нації і світу. 2011 рік знаменується 25-річним ювілеєм нагороди. Як для міжнародного одержувача, це додаткова честь для пана Цептера.

Отримавши Почесну Медаль острова Елліс, пан Цептер вступає до рядів всього п'яти іноземних громадян, яких було вшановано цією медаллю, зокрема серед них Тоні Блер, разом з колишніми американськими президентами: Білом Клінтоном, Джорджем Бушем, Рональдом Рейганом, Джиммі Картером і Джеральдом Фордом і відомими меценатами, такими як, Френк Сінатра, Мухаммед Алі, Роза Паркс, Елі Візель, генерал Норман Шварцкопф, Міккі Мантлє, Глорія Естефан, Дональд Трамп, Лі Якокка, і Барбара Уолтерс.

«Історія успіху Філіпа Цептера є одним із прикладів важкої роботи, впевненості в собі і готовності йти на ризик: від скромного початку в 1986 році і до сьогоднішніх масштабів, коли його продукція виробляється в Німеччині, Швейцарії, Італіїі є доступною більш ніж у 60 країнах світу . "Монако Таймс, 2009.

Пан Цептер створив багатомільярдний бізнес завдяки 25 рокам відданості своїй ідеї і працьовитості. Починаючи з блискучої ідеї створення ексклюзивних товарів високоїякості, які покращують якість життя людей і дають їм можливість жити довше, компанія Zepter International насолоджувалася феноменальним зростанням протягом багатьох років. Сьогодні, Zepter International нараховує понад 130000 співробітників у всьому світі, кожні 10 секунд починається презентація Zepter, більше 760 мільйонів товарів було продано для більше 80 мільйонів задоволених покупців по всьому світу.

Сім'я пана Цептер має величезний досвід, як у підприємницькій діяльності, так і в некомерційній сфері, і пан Цептер завжди залишається вірним вічним цінностям. «Соціальна відповідальність – являється чимось, що вбудовано в ДНК Zepter Group. Відзначаючи своє 25-річчя в цьому році, компанія завжди поміщала в центр всіх своїх комерційних завдань ідею зробити світ кращим », сказав пан Філіп Цептер.

Протягом багатьох років Філіп Цептер великодушно підтримує найбільші спортивні змагання в світі, такі як престижні чемпіонати світу F1 (2000 - 2010) включаючи відоме Гран-прі Монако, чемпіонати світу з баскетболу FIBA(2003 - 2011), міжнародний легкоатлетичний турнір "Зірки Жердини» (1999 -2011), так само як і чемпіонатисвіту з хокею з шайбою (2001 - 2011), завжди з тим же самим девізом: Zepter -Живіть Довше.

Він такожє засновником Zepter філософії - філософіїздорового способу життя і досконалості, спрямованої на підтримку здоров'я теперішніх та майбутніх поколінь, шляхом вирішення екологічних проблем.

"До цих пір ми не знали про те, скільки життів ми врятували і продовжили. Ми навіть були здивовані, дізнавшись, що це мільйони. Ось тому нам потрібно потроїти нашу присутність і нашу діяльність. Сьогодні, більш ніж коли-небудь, світ потребує Zepter місію здоров'я ", сказав пан Філіп Цептер.

У 1994році пан Цептер і його дружина, заснували фондФіліпа і Мадлени Цептер, організацію, яка надає стипендії, підтримує гуманітарну діяльність і допомагає тисячам людей, які особливо мають потребу в цьому. Кошти фонду направляються на гранти молодим талантам, на підтримку науково-технічних проектів, і так само на культурні досягнення та проекти, такі як, наприклад, оперний театр «Madlenianum», перший приватний оперний театр побудований в Європі з часів Другої світової війни. Фонд допомагає розвитку культури і мистецтва, через створення міжнародної премії «Artzept», яка присуджує щедрі винагороди, і так само, відкриває можливості участі в міжнародних виставках для молодих художників і дизайнерів. “Одне діло повірити в гарний та корисний дизайн. А зовсім інше діло, насправді інвестувати у нього для чистого задоволення від спостерігання появи і процвітання таланту ,”сказала Мадлена Цептер.

Цесвідчить про зацікавленість Філіпа Цептера важливими соціальними питаннями, а саме харчуванням і благополуччям шляхом заохочення здорового способу життя, які стали ще більш актуальними сьогодні.

До інших нагород пана Цептер можна додати важливу міжнародну премію «Золотий Меркурій», (присуджувалася 5 разів, як лідеру в області італійського промислового прогресу); «Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana Award» (за видатні послуги, надані італійській промисловості і громаді ), «BID Gold Award for Quality, Leadership, Technology and Innovation» (премія за якість, лідерство, технології та інновації), «Срібна медаль честі російської академії наук» (за внесок у медицину та охорону здоров'я населення).

Прагнення пана Цептер допомагати нужденним очевидне, виходячи з великої кількість людей що познайомилися з його роботою та з регулярних, значних пожертвувань для цілого ряду міжнародних благодійних організацій і фондів, таких як Міжнародний Червоний Хрест, ЮНІСЕФ та Фонд допомоги дітям. На Мадагаскарі є село Zepter, що складається з початкової і середньої шкіл, Медичної клініки та більш ніж 100 будинків. Навіть одна з планет за межами нашої сонячної системи була названа на честь нього.

Одержання Почесної Медалі острова Елліс є додатком до цього довгого списку досягнень та відображає справжню забарвленість його благодійної діяльності.
 

www.neco.org

Філіп Цептер, Президент і засновник компанії Zepter International, став одним із лише п’яти людей,
які не є громадянами США і отримали престижну нагороду.
Філіп Цептер був нагороджений престижною Почесною Медаллю острова Елліс 2011 року
за його філантропічну діяльність
і унікальну Місію Здоров’я.

 Пан Філіп Цептер прибуває на острів Елліс, щоб бути вшанованим Почесною Медаллю
ВИСОКІ ІДЕАЛИ

МИ ПИШАЄМОСЯ НАШОЮ ПРОДУКЦІЄЮ.

МИ ПИШАЄМОСЯ ЇЇ ДОСКОНАЛОЮ ЯКІСТЮ, СТИЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ ТА ВИСОКИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ.

МИ ЛЮБИМО СВОЮ РОБОТУ.

МИ ПОВАЖАЄМО ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ РАЗОМ З НАМИ.

В ОСНОВІ ВСІХ НАШИХ ЗВЕРШЕНЬ ЛЕЖИТЬ ОСНОВОПОЛОЖНИЙ ПРИНЦИП:

ВАША КРАСА І ЗДОРОВ’Я.

Філіп Цептер


 Отримавши Почесну Медаль острова Елліс, пан Цептер вступає до рядів всього п'яти іноземних громадян, яких було вшановано цією медаллю
Сім'я пана Цептера має величезний досвід, як у підприємницькій діяльності, так і в некомерційній сфері
У 1994 році пан Цептер і його дружина заснували фонд Філіпа і Мадлени Цептер
  Прагнення пана Цептера допомагати нужденним очевидне, виходячи з регулярних, значних пожертвувань для цілого ряду міжнародних благодійних організацій і фондів, таких як Міжнародний Червоний Хрест, ЮНІСЕФ та Фонд допомоги дітям.

Zepter: Золота Ера, Міжнародна Бізнес-Конференція 2010

Zepter: Золота Ера, працювала, щоб об’єднати весь топ-менеджмент з усього світу. Це був шанс продемонструвати новітні технологічно вдосконалені продукти та чудовий дизайн від Zepter. Продукція відрізняється високою якістю та розроблена відповідно до головної міссії Zepter – Місії здоров'я та краси.
Zepter: Золота Ера стала можливістю для всіх співробітників Цептер зібратися разом для того, щоб поділитися своїми ідеями, знаннями, вміннями та досвідом. Щоб підкреслити позицію Zepter у світі великого бізнесу. Доки весь світ уповільнюється, Zepter виходить на нові ринки та розширює вже існуючі. Можливості для росту компанії Zepter безмежні. Zepter Golden Age полягає у тому, що він має величезний потенціал для запрошення нових співробітників. Zepter дає людям шанс працювати на себе без будь-яких фінансових інвестицій, забезпечуючи їм підтримку, потенціал для більших заробітков та побудови міжнародної кар’єри з можливістю подорожей і участі в міжнародних змаганнях, конкурсах та змаганнях. Для тих, хто шукає роботу, кращу роботу, кращу зарплатню, можливість додаткового зарабітку або кращої якості життя, двері Zepter завжди відкриті. Компанія дає відчуття безпеки та стабільності, розширює можливості співробітників та можливості суспільства. Zepter постійно запрошує на роботу нових співробітників, постійно підбираючи нових співробітників, молодих людей, а особливо освідчених людей з волею до успіху. Zepter пропонує сьогодні те, що не пропонують інші компанії – гарантовану роботу із гнучким графіком в будь-якому місці світу. Навколо земної кулі чудова продукція Zepter змінює життя людей, дає їм більше вільного часу, а також надихає у прагненні до довшого, здоровішого та щасливішого життя.

Zepter Золота Ера у країні фараонів

Напротязі шести днів Порт Галіб, Марса Алам був центром світу, так як перші особи Zepter приїхали до узбережжя Червоного моря, щоб жити мрією компанії. По прибуттю у вівторок, 2 лютого, гостей тепло вітали біля басейну готелю Crowne Plaza Resort. Середа и четвер були присвячені роботі – відбувся бізнес-семінар Zepter Швидкість. Були представлені нові проекти та ініціативи, які обговорювались кращими співробітниками з багатьох країн, що працюють у всіх брендах Zepter – Zepter Medical, Zepter Cosmetics & Luxury, Zepter Home Art і Zepter Home Care. Бізнес-конференція завершилася елегантною вечіркою Zepter Only White, де всі гості були вдягнені у все біле. Співробітництво між компанією Zepter і Fashion TV стало основою для організації шоу для пошуку кращої топ-моделі. Велика кількість красунь-учасниць шоу на вечірці Zepter Only White Party змагалися за місце у фіналі. Справжньою розвагою для гостей стали показ мод і House Music від відомих VIP Ania J и D.J. Tania La Croix. У п’ятницю, 5 лютого грандіозне Zepter Шоу у міжнародному конференц-залі у Порт Галіб. Це була феєрія розваг, в рамках якої також відбулася презентація нової продукциї Zepter: Zepter шедеври электрополірованого посуду, революційні антипригарні технології від Zepter, і Ze-presso Café, реальний досвід кави. Окрім того, був представлений новий дизайн вакуумної упаковки Vacsyдля наступного десятиліття. У бренді Zepter Cosmetics була представлена туалетна вода Swisso Logical Philip Extreme, а від Zepter Home Care: вакуумна система очистки TURBOhandy 2в1. На грандіозному шоу гостей надихала промова засновника і президента Zepter International, неперевершеного пана Філіпа Цептера. Подією став виступ легендарного єгипетського барабанщика Саіда Ель Артиста та його колективу «Музиканти з Нілу». Порадували своїм виступом і бразильські танцюристи і барабанщики перед оголошенням умов запуску Ze-presso Café. Засновнику і президенту Fashion TV пану Мішелю Адаму була висловлена вдячність за дружбу між Zepter International і Fashion TV. Пан висловив свою повагу презентантам і менеджерам Zepter, які перевищили очікування на протязі року, і нагородив їх грошовим сумами і призами на суму більше 1 млн. євро, в тому числі подарував 5 автомобілів. Команди змагалися у пляжному волейболі та пляжному футболі. Перше місце зайняла Росія, на другому місці опинилася команда Балтії, а третє місце дісталося міжнародній команді. Ввечері була організована гала-вечеря у єгипетському стилі. Гостей разважали Ріко та його група, одна з найвідоміших груп Єгипту, Ноган, відома танцівниця танцю живота, знаменита зірка Джозелін Браун, а також популярна група музикантів Faze Action Disco Funk з Лондону. Гості танцювали всю ніч, провели більшу частину своєї останньої ночі у Єгипті на березі Червоного моря, і наступного дня повертались додому зі спогадами про пустелю і піском у волоссі...

Рекламна кампанія Міжнародної Бізнес Конференції Zepter 2010

 Міжнародна Бізнес-Конференція 2010 Zepter: The Golden Age, Філіп Цептер
 Міжнародна Бізнес-Конференція 2010 Zepter: The Golden Age, Порт Халіб, узбережжя Червоного моря в Єгипті
  Міжнародна Бізнес-Конференція 2010 Zepter: The Golden Age, танцівники
 Міжнародна Бізнес-Конференція 2010 Zepter: The Golden Age, Джоселін Браун
 Міжнародна Бізнес-Конференція 2010 Zepter: The Golden Age, Топ-моделі FTV

Покупка в кредит

Во всем мире люди успешно пользуются услугами банков и доверяют им. Именно поэтому с августа 2012 года компания «ЦЕПТЕР Интернациональ» предлагает совместный проект Потребительского кредитования с Альфа-Банком и УкрСиббанком. Благодаря которому Вы сможете пользоваться товаром уже сегодня, а значит – сразу получить преимущества здорового образа жизни.

Вы можете выбрать для себя наиболее подходящий вариант оформления кредита:

«Рассрочка 3-24» «Альфа-Банк» Новый кредит (действует с 22.08.2013)

«1,6% за платеж» «Альфа-Банк»

«1,99% за платеж» «Альфа-Банк»

«1,5% за платеж» «УкрСиббанк»

«1,7% за платеж» «УкрСиббанк»

«Рассрочка 3-24» «УкрСиббанк»

Рассчитать ежемесячный платеж и узнать более подробную информацию по всем вопросам приобретения продукции ZEPTER в кредит вы можете у Вашего презентанта или позвонив по бесплатному телефону 0-800-505-8-80.

Не откладывайте свою жизнь на потом!
Пользуйтесь высококачественной продукцией от ZEPTER уже сегодня!


Принц Альберт висловив свою повагу Філіпу Цептеру, включивши його подарунок історичний моторний човен до своєї приватної колекції.

Човен, на якому Гвідо Капелліні отримав свій десятий титул чемпіона світу, був подарований паном Філіпом Цептером в приватну колекцію старовинних автомобілів Принца Монако.

Історичний день для Князівства Монако, історичнкий день для Zepter International і, звичайно, почесний момент для Гвідо Капелліні. 2 липня 2010 року Принц Монако Альберт включив до своєї колекції de Voitures Anciennes de S.A.S. (королівська колекція старовинних і легендарних автомобілів), моторний човен-катамаран водномоторної Формули 1, на якій Гвідо Капелліні виграв свій безпрецедентний 10-й титут чемпіона світу.

Щедро піднесений подарунок пана Філіпа Цептера, Президента и засновника компанії Zepter International і історичного спонсора зусиль Капелліні. Це був перший випадок появи морського судна у музеї та включення човна до виключно автомобільної колекції, що є величайшою честю для всіх залучених учасників. Моторний човен – DAC CM 2009, який увійшов в історію у грудні 2009 року, коли Капелліні отримав свій десятий титул чемпіона світу, буде представлений у музеї постійно і буде завжди свідчити про досягнення Капелліні та ім'я Цептер, яке з гордістю викарбовано на самому катері.
 

Цептер Принц Альберт КапеллініСалон Artzept

Новий дім для artzept у Мілані

Після подорожей по світу виставка Artzept буде знаходитись на постійній експозиції в індустріальному серці компанії Zepter International. Artzept, головна європейська нагорода, зараз постійно знаходиться на батьківщині величної компанії, яка надихнула життя та досягла успіху у більш, ніж 40 країнах на п’яти континентах.

10 червня 2010, блискучий зал у будівлі Menfi Industria (компанія, що належить Zepter) став залом для найбільш вишуканої церемонії. Картини з великої приватної коллекції мистецтва прикрасили стіни, коли друзі та гості очікували на прибуття двух почесни гостей – пана і пані Цептер.

Коли напружена робота з ножицями була завершена, пані Цептер виступила із захоплюючою промовою. “Творчість людини є найвищоюй формою інвестицій. Одна справа – вірити, що дизайн – це добре і корисно. Інша справа – дійсно інвестувати в нього заради чистого задоволення побачити, як з’являється і розвивається талант”, сказала всесвітньо відомий меценат і цінитель мистецтва.

Салон Artzept


Стиль життя Zepter у Мілані

Відкриття Zepter виявляє чарівність Мілану

У самому центрі Мілану, в тіні старовинного силуета міста, Дуомо, посеред ставних будівель і старих трамвайчиків знаходиться Triangolo d’Oro, серце моди Мілану. Саме тут найвідоміші дизайнери мають своі флангманські приміщення і виставкові зали.

У прекрасний літній вечір, 9 червня, хвилювання на цих вулицях стало відчутнимм, так як найбільш ексклюзивний торговий район Мілану вітав нового сусіда – Стиль життя Цептер у Мілані. Zepter International виблискує, ніби ювелірний камінь у короні із найроскішніших вулиць міста, Сан Пьєтро аль Орто 10.

З понад 500 магазинів Zepter на найяскравіших вулицях міст, Zepter тепер може включити Мілан до портфоліо найбільш вражаючих салонів і сучасних магазинів. Яскравий захід, присвячений відкриттю, оголосив Стиль Життя Цептер у Мілані найяскравішою подією у місті, щоб вітати Президента, пана Філіпа Цептера та його дружину Мадлену для перерізання стрічки у новому приголомшливому салоні.
 

Стиль життя Цептер у Мілані


Салоны-магазины Цептер


Сегодня в Украине работают 6 салонов-магазинов Компании, которые расположены в крупнейших городах Украины.. В Киеве, Одессе, Харькове, Львове, Днепропетровске и Донецке салоны Цептер расположены в центральной деловой и административной части городов на красивых улицах в зданиях с современной и старинной архитектурой.
Салоны-магазины полностью отвечаюті...

Салоны-магазины Цептер

ПРЕСА

З питаннями, будь ласка, звертайтесь до прес-служби Цептер:

 
Оберіть країну Zepter
Международный конкурс дизайна от Zepter International - ARTZEPT 2015
Читати далі »

Проблема загрязнения воздуха и ее решение
Читати далі »

Церемония награждения победителя в Конкурсе Artzept-2014 и финал Конкурса молодых шеф-поваров Zepter International
Читати далі »

Zepter International – Генеральный партнер Фонда Дагмар и Вацлава Гавела «Визе-97»
Читати далі »

Zepter International – официальный спонсор Чемпионата мира по хоккею 2014.
Читати далі »

ZEPTER ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАШЕЙ МИССИИ ЗДОРОВЬЯ
Читати далі »

Посуда для здоровой жизни
Читати далі »

ОСЕННИЕ НОВОСТИ ОТ ЦЕПТЕР БЬЮТИ-КЛУБА
Читати далі »

ПРИГЛАШАЕМ К ВЗАИМОВЫГОДНОМУ СОТРУДНИЧЕСТВУ!
Читати далі »

Уникальные технологии приготовления здоровой пищи.
Революционная комплексная система приготовления пищи без использования соли, воды или масла.
Читати далі »

Господин Филип Цептер прибывает на остров Эллис для награждения Орденом почета
Читати далі »

Швейцарский рецепт красоты Вашей кожи на основе свежего экстракта эхинацеи
Читати далі »

Zepter секреты по уходу за красотой Вашей кожи
Читати далі »

Побалуйте себя и насладитесь уходом за своим телом
Читати далі »

Чем порадовать своих любимых в день святого Валентина?
Читати далі »

«Всемирный день борьбы с раковыми заболеваниями. Предотвратим недуг вместе.»
Читати далі »

4 февраля
Всемирный день борьбы против рака
Читати далі »

Оригинальные идеи
новогодних подарков для Ваших близких
Читати далі »

Худеем к Новому Году
Читати далі »

О чем мы забываем во время похудения?
Читати далі »

Zepter - зеленый остров здоровья среди зимы!
Читати далі »

Узнайте, как вода
губит здоровье наших детей, и защитите свою семью!!!
Читати далі »

Пейте Здорово - Живите Дольше!
Новейшие технологические разработки и решения от Zepter!
Читати далі »

Какую воду
необходимо пить во время спортивных тренировок
Читати далі »

Как уберечь себя от зимней депрессии?
Читати далі »

Как избавиться от пигментных пятен и веснушек
Читати далі »

Комплексна оцінка якості фасованої води, завізована Академіком Гончаруком В.В.
Читати далі »

Региональные Митинги Zepter
Читати далі »

Philip Zepter Yachts - Философия Zepter в открытом море
Читати далі »

Увлажнение - залог хорошего самочувствия нашей кожи
Читати далі »

Zepter NEWS september 2011
Читати далі »

Филип Цептер: 25 лет преданности своей идее!
Читати далі »

Найкраща дієта для схуднення – правильне харчування!
Читати далі »

Zepter та BIOPTRON підтримали чемпіонат світу з хокею
Читати далі »

Перші промені сонця – як захистити свою шкіру і забезпечити собі гарну засмагу
Читати далі »

Заряд енергії!
Читати далі »

Захисти свою родину від сезонної алергії та пилових кліщів
Читати далі »

Комплексне рішення від компанії Zepter для схуднення
Читати далі »

Як побороти весняний авітаміноз і втому?
Читати далі »

Дізнайтеся яку воду п’є Ваша родина
Читати далі »

ВАШЕ ЗДОРОВЬЕ – ВАШЕ БОГАТСТВО
ЗАЩИТИТЕ ВАШЕ ЗДОРОВЬЕ И ВАШУ КРАСОТУ ИЗНУТРИ
Читати далі »

Artzept International
Міжнародний конкурс серeд дизайнерів «КОРОБКА ДЛЯ ВСЬОГО І НІ ДЛЯ ЧОГО» (BOX FOR EVERYTHING & NOTHING) Конкурс 2011 року
– 1-й приз 10 000 €
Читати далі »

Ідеї подарунків до 8 березня
Читати далі »

Год Металлического Белого Кролика (Кота) 2011
Читати далі »

Ідеї новорічних подарунків
Читати далі »

Вибір Року 2010
Читати далі »

Найкращі Подарунки для всієї родини.
Читати далі »

Компанія "Цептер Інтернаціональ Україна"- офіційний спонсор конкурсу "Miss Ukraine-2010"
Читати далі »

Осенняя Акция «Открытые двери ZEPTER»
Читати далі »

Запрошуємо до Клубу Краси Zepter
Читати далі »

Супер Акція по косметиці
Читати далі »

Міжнародної програми захисту прав споживачів «ЗНАК ЯКОСТІ»
Читати далі »

Artzept International
Міжнародний конкурс серд дизайнерів “ВАЗА ДЛЯ ФРУКТІВ (FRUTTIERA)” Конкурс 2010 року
– 1-й приз 10 000€
Читати далі »

Повідомляємо інформацію про зміни позначень на дні нашого посуду
Читати далі »

«Zepter – Зірки жердини 2010»
− ювілейний турнір
Читати далі »

ZEPTER ЗНОВУ НАЙКРАЩИЙ
Читати далі »

ОБЕРЕЖНО ПІДРОБКА!
Читати далі »

ПЕРШІ НАГОРОДИ ВЕСНИ
Читати далі »

«Zepter – Зірки жердини»
− ювілейний турнір
Читати далі »

ZEPTER - Вибір року!
Читати далі »

«14 День Народження»
Читати далі »Zepter International

Прес-реліз Zepter International

Zepter: The Golden Age, logo

Zepter: Золота Ера, Міжнародна Бізнес-Конференція 2010

Рекламна кампанія

Прес-релізArtzept

ARTZEPT 2021
Міжнародний конкурс дизайну

Artzept - це міжнародний конкурс дизайну, який був заснований пані Мадленою Цептер. Artzept дає визнання найбільш талановитим молодим дизайнерам світу, заохочує їх призами і прославляє у світі, а також дає їм можливість виставляти свої роботи в розкішних магазинах Zepter по всій Європі. Так само як і його відомий спонсор Zepter International, Artzept присвячений побудові дому майбутнього, для людей завтрашнього дня. Zepter International досягає цієї мети, виготовляючи високоякісні продукти, які призначені для поліпшення здоров'я та екологічної свідомості мільйонів людей.

ARTZEPT СПРЯМОВАНИЙ НА ОБ'ЄДНАННЯ БІЗНЕСУ ТА МИСТЕЦТВА, РАЦІОНАЛЬНОСТІ ТА ЕМОЦІЇ, ФУНКЦІЇ ТА ЗМІСТУ В ХУДОЖНІЙ СФЕРІ.
Журі конкурсу Artzept 2021 з темою
"СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ" відібрало кращі роботи:   
Artzept 2021

1-е місце - 10,000 €
: (ex aequo)
Марко Гаврилович, Сербія
і Ніко Капа, Сполучене Королівство.

2-е місце - 4,000 € у вигляді продукції Цептер: Корнеліус Команнс, Німеччина.
3-е місце - 3,000 € у вигляді продукції Цептер, Ласло Шандор, Угорщина.

Спеціальний приз отримали наступні учасники:
Діана Алхабі (Угорщина)
Мілолюб Чекіч (Сербія)
Гогі Чачанідзе, Нія Карітчашвілі, Зіко Чконія (Грузія)
Худа Гарандука (Йорданія)
Алан Хунг (Канада)
Андрей «Піаніст» Йосифовський, (Сербія)
Франсін Леклерк (Сполучені Штати)
Олександр Матюк, (Білорусь)
Матьє Шеррер, (Франція).


Відкрийте для себе переможців Artzept 2020 на сайті 

Artzept!


СПОНСОРСТВО ZEPTER

Історія Zepter International – це історія сили, величі, пристрасті і віри

Напротязі багатьох років Zepter International є головним спонсором сотен світових спортивних заходів, таких як чемпіонати світу Формули 1 (Монако, Канада і Бразилія), світові чемпіонати гонок на катерах Формули 1, чемпіонати світу і Європи FIBA (федерація баскетболу), чемпіонати світу з хокею (офіційний спонсор) і чемпіонати з гандболу. Ми також підтримуємо інші види спорту: від атлетичного змагання Золотої Ліги ІААФ у Монте Карло до більшості турнірів з тенісу у Монте Карло, Майорці, Штуттгарді та Гановері, завжди з тим же ідеалом: ПРАГНЕННЯ БІЛЬШ ДОВГОГО, ЗДОРОВОГО ТА ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ.

СВІТОВЕ СПОНСОРСТВО У ЧЕМПІОНАТІ ФОРМУЛА 1

Zepter головний спонсор і спонсор спортивних команд
1997-1998 Команда Arrows
1999 Команда Jordan
2001 Гран Прі, Бразилія – Головний спонсор
1997-1999-2000-2001-2002
Гран Прі, Канада - Головний спонсор
2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010-2011
Гран Прі, Монако - Головний спонсор

СПОНСОРСТВО У СВІТОВОМУ ЧЕМПІОНАТІ З ГОНОК НА КАТЕРАХ ФОРМУЛИ 1

Офіційний спонсор гоночної команди Zepter
2000-2001
Титулований спонсор гоночної команди Zepter
2002-2003-2004-2005-2006-2007-2008-2009-2010

СПОНСОРСТВО У ЧЕМПІОНАТІ F3000

Офіційний спонсор
1998-1999 Fortec

СПОНСОРСТВО В ІТАЛІЙСЬКОМУ ЧЕМПІОНАТІ F3000

Офіційний спонсор
2000 Команда Benetton Durango

СПОНСОРСТВО У БРИТАНСЬКОМУ ЧЕМПІОНАТІ F3000

Офіційний спонсор
2000 Команда Benetton Junior

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ PORSCHE SUPER CUP

Команда Zepter Racing -Титулований спонсор
1995-1996-1997-1998

ФОРМУЛА VAUXHALL JUNIOR

Офіційний спонсор
1999 Команда Lewis

ZEPTER HERCULIS IAAF

АТЛЕТИЧНИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗОЛОТА ЛІГА
Титулований спонсор
1997-1998-1999-2000 Монте Карло

МАСТЕРКЛАС ZEPTER IAF

Титулований спонсор
1998 Монте Карло

АТЛЕТИЧНИЙ ЧЕМПІОНАТ У ЗАКРИТОМУ ПРИМІЩЕННІ

Офіційний спонсор
1998 Тампере

ЧЕМПІОНАТ ЗІРОК АТЛЕТИКИ

Офіційний спонсор
1998-2000 Рієті

СПОНСОРСТВО У ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ХОКЕЮ

Офіційний спонсор
1998 Швейцарія
1999 Норвегія
2000 Росія
2001 Німеччина
2002 Швеція
2003 Фінляндія
2004 Чехія
2005 Австрія
2006 Латвія
2007 Росія
2008 Канада
2010 Німеччина
2011 Cоваччина
Кваліфікаційні ігри:
2003 Хорватія, Угорщина
Офіційний спонсор національніх збірних:
2001-2002 Росія та Україна
2003-2005 Росія, Україна та Угорщина
2004 Росія, Україна, Латвія, Казахстан і Канада
2005 Росія, Україна, Казахстан, Канада і Білорусь
2006 Казахстан, Україна, Канада, Італія і Білорусь
2007 Білорусь, Україна, Канада та Італія
2008 Канада, Білорусь, Франція та Італія
2009 Канада, Білорусь, Франція и США
2010 Канада, Білорусь, Італія, Казахстан

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З БАСКЕТБОЛУ

Титулований спонсор
1997 Барселона
1998 Чоловіки-Афіни
1998 Жінки-Берлін
2002 Чоловіки-Індіанаполіс, США
2002 Жінки-Китайська Народна Республіка

ЧЕМПИОНАТ ЄВРОПИ ЗБАСКЕТБОЛУ

Офіційний спонсор
2001 Чемпіонат Європи серед чоловіків-Турція
2002 Жіноча ліга Європи-Франція
2002 Кубок Франції
 

НАЦІОНАЛЬНА БАСКЕТБОЛЬНА ЗБІРНА ІТАЛЇЇ

СПОНСОРСТВО Головний спонсор 2001-2002

FIBA (Федерація баскетболу)

Офіційний спонсор 2003-2011
- Чемпіонат світу: 2010 Турція, Чехія
- Чемпіонат світу серед юніорок:
2003 Хорватія; 2005; 2006-2009 Бразилія;
2009 Тайланд; 2010; 2011Чилі
- Чемпіонат світу серед юніорів:
2003 Малайзія 2005; 2006 Японія;
2007 Нова Зеландія, Мексика; 2010; 2011 Латвія
- 2003 Чемпіонат Європи серед чоловіків,
Щвеція; 2005; 2008 Греція; 2009 Польша, 2011 Литва
- Чемпіонат Європи серед жінок:
2003 Греція; 2005; 2008 Іспанія; 2009 Латвія, 2011 Латвія
- Панамериканські олімпійські ігри (Кваліфікаційний турнір) серед жінок і чоловіків: 2003; 2005; 2009, 2011
- Чемпіонат Африки серед чоловіків:
2003 Єгипет; 2005 Південна Африка; 2009 Лівія
- Чемпіонат Африки серед жінок: 2003
Мозамбік; 2005 Марокко; 2009
- 2004 Олімпійські ігри,
Афіни FIBA Клуб; 2010 Сингапур
- FIBA Алмазний м’яч, 6 кращих команд з кожного континенту: 2004 Белград
- 2008 Китай
- 2011 Японія

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ З ТЕНІСУ У МОНТЕ КАРЛО

Титулований спонсор
1997-1998-1999 – Монте Карло

ТУРНІР З ТЕНІСУ EUROCARD OPEN

Офіційнй спонсор
1998-1999 Штуттгард

СВІТОВИЙ ТУРНІР З ТЕНІСУ ATP TENNIS TOUR

СПОНСОРСТВО
Офіційний спонсор
1998 Гановер

ТУРНІРИ З ТЕНІСУ

Офіційний спонсор
1999 Кітцбюель; Бухарест

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МАЙОРКИ

Офіційний спонсор
1999-2000-2001

ТУРНІР СЕРІЇ MASTERS

Офіційний спонсор
2001 Штуттгард

ТУРНІР З ТЕНІСУ ATP TOUR MERCEDES SUPER 9

ТУРНІР
Офіційний спонсор
1998 Штуттгард

ТУРНІР З ГОЛЬФУ ZEPTER PRO-AM

Титулований спонсор
1999 Монте Карло

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ

Титулований спонсор
1999 Монте Карло

ВИСТАВКА ЯХТ У МОНАКО

Офіційний спонсор
1999-2000 Монте Карло

ФІТНЕС ФЕСТИВАЛЬ

Офіційний спонсор
1998 Италия

ЦЕПТЕР ЗІРКИ ЖЕРДИНИ

Титулований спонсор протягом 12 років
з 1998 по 2009

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТУРНІР З ГАНДБОЛУ

2004 Словенія

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ

2009-2010 Європейський відбірковий етап чемпіонату світу

Zepter Спонсор тенісу  Zepter Спонсор хокею  Zepter Спонсор автомобільних гонок
 Zepter Спонсор баскетболу  Zepter Спонсор гонок Формули 1  Zepter Спонсор Яхт-шоу
 Zepter Спонсор Гонок на моторних катерах Формули 1, Гвідо Капелліні  Zepter Спонсор Гонок на моторних катерах Формули 1  Zepter Спонсор мотогонок Формули 1

ARTZEPT


Artzept18-й Міжнародний Конкурс дизайну відкритий для молодих талантів з усього світу.

ARTZEPT 2021

18-й Міжнародний Конкурс дизайну відкритий для молодих талантів з усього світу.
 
 

 «СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ»


Компанія Zepter International оголошує старт 18-го конкурсу дизайну ARTZEPT 2021-2022, під назвою: «Світло й оптимізм» – це концептуальне рішення у виготовленні садової скульптурної форми зі світловими ефектами та елементами ілюмінації. Роботи, що пройдуть конкурсний відбір, будуть виставлені біля нового Будинку Мистецтв Zepter.

Учасникам конкурсу пропонується створити візуальні 3D-макети об'ємних скульптур із підсвічуванням. Роботи можуть бути виконані з будь-якого спектру сучасних, міцних та стійких до погодних умов матеріалів (оскільки експонати призначені для розміщення на вулиці). Роботи повинні являти собою оригінальний та унікальний витвір мистецтва, лінії, поверхні, обсяги, пропорції, освітлення якого відображатимуть бачення дизайнера. Експертна комісія компанії Zepter International вибере найкращі дизайнерські рішення на цю тему.

Строк направлення робіт: до 15 червня 2022 року.

Надсилайте свої роботи лише в електронному форматі та на такі електронні адреси:: gordana.biba.markovic@gmail.com та pressoffice@zepteritaly.com та  через https://wetransfer.com Роботи, надіслані після зазначеної дати, не розглядаються змагання.

СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ

СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ

Конкурс дизайнерів Artzept був затверджений в 2004 році філантропом пані Мадлена Цептер і з кожним роком набував все більшої популярності. Сьогодні він є одним з найпрестижніших конкурсів дизайну в світі. Щороку пані Цептер визначає нову надихаючу тему конкурсу, і призначає журі, що складається з відомих особистостей в області мистецтв, які будуть розглядати роботи талановитих молодих учасників. Цього року учасників конкурсу оцінюватимуть: мистецтвознавець і критик Гордана Біба Маркович, арт-директор Карло Маньоль і дизайнер промислових виробів Коста Крсмановіч, президент журі Карла Толомео, Андрас Рез і Піно Спаньоло.

Конкурс відкритий для молодих і талановитих дизайнерів з усього світу і створений для пошуку нових талановитих дизайнерів і сприяння їм у досягненні професійних цілей, а також для виявлення нових тенденцій в креативному дизайні. Ідея конкурсу співзвучна місії компанії Zepter, яка спрямована на поліпшення якості життя людей по всьому світу через поліпшення якості товарів. Цього року переможець конкурсу отримає приз - 10 000 євро, приз за друге місце - 4 000 євро у вигляді продукції компанії Zepter, за третє місце - 3 000 євро у вигляді продукції компанії Zepter.

Всі переможці роботи будуть брати участь у виставках, які пройдуть в розкішних салонах і магазинах Zepter по всьому світу.

Додаткова інформація та реєстрація на сайті
www.artzept.com

Правила конкурсу українською мовою


 


Журі конкурсу Artzept 2021 з темою СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ відібрало кращі роботи, автори найбільш оригінальних робіт отримали свої нагороди в рамках престижної церемонії.

Вітаємо переможців: Artzept 2021 – СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ
Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ


1-е місце 10,000 €  - ex-aequo:

Марко Гаврилович
Сербія

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, 1-е місце - Марко Гаврилович, Сербія.    

Ніко Капа
Сполучене Королівство

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, 1-е місце - Ніко Капа, Сполучене Королівство.    

2-е місце 4,000 € у вигляді продукції Цептер
 

Корнеліус Команнс
Німеччина

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, 2-е місце - Корнеліус Команнс, Німеччина.    

3-е місце 3,000 € у вигляді продукції Цептер

 

Ласло Шандор
Угорщина

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, 3-е місце - Ласло Шандор, Угорщина.   

Спеціальний приз

Діана Алхабі,
Угорщина
 

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, Спеціальний приз - Діана Алхабі, Угорщина style=

Спеціальний приз

Мілолюб Чекіч,
Сербія
 

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, Спеціальний приз - Мілолюб Чекіч, Сербія

Спеціальний приз

Гогі Чачанідзе, Нія Карітчашвілі, Зіко Чконія
Грузія

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, Спеціальний приз - Гогі Чачанідзе, Нія Карітчашвілі, Зіко Чконія, Грузія

Спеціальний приз

Худа Гарандука,
Йорданія

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, Спеціальний приз - Худа Гарандука, Йорданія

Спеціальний приз

Алан Хунг,
Канада

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, Спеціальний приз - Алан Хунг, Канада

Спеціальний приз

Андрей «Піаніст» Йосифовський,
Сербія

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, Спеціальний приз - Андрей -Піаніст- Йосифовський, Сербія

Спеціальний приз

Франсін Леклерк,
Сполучені Штати

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, Спеціальний приз - Франсін Леклерк, Сполучені Штати

 


Спеціальний приз

Олександр Матюк,
Білорусь

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, Спеціальний приз - Олександр Матюк, Білорусь

Спеціальний приз

Матьє Шеррер,
Франція

Artzept 2021 - СВІТЛО Й ОПТИМІЗМ, Спеціальний приз - Матьє Шеррер, Франція