marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
У СВІТІ
 
Профіль Компанії
Бачення
Місія
Салони - магазини
Приміщення
Виробництво
Фабрики
Всесвітнє визнання
Цептер Фінанси
Країни Цептер
Ви в: / Zepter у світі
Розмір тексту | A | A | A

ZEPTER WORLD

ПРОФІЛЬ КОМПАНІЇ

Живи краще. Живи довше

Цептер Інтернаціональ - це міжнародна компанія, яка виробляє і продає ексклюзивні високоякісні споживчі товари широкого профілю у всьому світі, в основному через власну мережу продажів, а також через мережу сучасних магазинів.

Разом з Zepter Finance Holding AG частиною Zepter Group є фінансова, банківська та страхова компанія.

З моменту свого створення компанія Цептер Інтернаціональ встановила стандарти дуже високої якості та стала невід'ємною частиною життя мільйонів людей в усьому світі.

Нова презентація продукції Zepter починається кожні 10 секунд десь у світі, оскільки представництва Цептер присутні на 5 континентах в більш ніж 60 країнах.

Цептер Інтернаціональ володіє 8 заводами в Швейцарії, Німеччині та Італії, а також більше 320 000 м2 бізнес-простору в найпрестижніших місцях світу.

Останні 28 років були дуже успішними, більш 80 000 000 людей стали задоволеними споживачами продукції Zepter.

Бачення компанії Zepter, найвища якість, інноваційні продукти й унікальна система продажів з більш ніж 100 000 співробітниками та консультантами по всьому світу роблять свій внесок в успіх компанії Zepter. Цептер пишається своїми прекрасно навченими, висококваліфікованими, мотивованими та натхненими менеджерами з продажу та консультантами, які втілюють в життя глобальну місію здоров'я та краси:

Живи краще. Живи довше

 

БАЧЕННЯ

Бачення вищого ідеалу

Ми пишаємося своєю продукцію.
Ми пишаємося її найвищою якістю,
оригінальним дизайном та високими технологіями.

Ми насолоджуємося нашою роботою.
Ми поважаємо тих, хто з нами працює.

Вся наша діяльність підпорядкована одному головному принципу:
Вашій красі та здоров’ю.
Філіп Цептер, Президент компанії Zepter International

Пан Філіп Цептер - не тільки засновник компанії, але й засновник філософії Zepter – філософії здорового життя та постійного удосконалення, спрямованого на підтримку здоров’я теперішніх та майбутніх поколінь, а також на вирішення екологічних проблем.

Пан Філіп Цептер - людина, яка вже більше двадцяти років успішно та чітко керує компанією. Людина, яку на шляху до досягнення вищої мети не зупинять жодні перепони та труднощі. Ця філософія і є запорукою постійного процвітання та успіху компанії Zepter International.
 

Філіп Цептер, Президент компанії  ZepterInternational


МІСІЯ

Zepter Group, глобальний захисник життя

Місія здоров’я Zepter Group поширюється на п'яти континентах. Рік за роком компанія покращує життя мільйонів людей у всьому світі. Глобальна місія покращення життя є унікально всебічною: вона включає в себе не тільки виробництво і розповсюдження продукції найвищої якості, а й освіту та працевлаштування нових поколінь співробітників, а також послуги у фінансовій та страховій сферах.

Благородна місія, що з’явилася завдяки геніальній ідеї пана Філіпа Цептера, який завжди надихає співробітників компанії Zepter International у всьому світі піклуватись про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, робить життя людей більш щасливим, постійно підвищуючи їх життєві стандарти. Мільйони людей стали здоровішими і щасливішими використовуючи продукцію Zepter, сотні тисяч досягли своїх ділових і особистих амбіцій, відповідно до унікальної системи успіху Zepter .

«Успіх - це закономірний результат поєднання здорового тіла та здорового духу. Щоб бути повністю здоровими, ми маємо розкрити наш розумовий і фізичний потенціал. На думку Філіпа Цептера, це є найбільшим досягненням людини; таке здоров’я являє собою стан, що передує усім іншим. «Немає жодних обмежень для людини, що досягла цього».
Філіп Цептер

ЗДОРОВ'Я, КРАСА ТА ДОБРОБУТ ЛЮДЕЙ, ПРОДУКЦІЯ, ЯКА ЩОДНЯ ОБЕРІГАЄ НАС ТА ДАРУЄ НАМ ЗДОРОВ’Я, ДБАЙЛИВЕ СТАВЛЕННЯ ДО НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ЕКОЛОГІЇ – ВСЕ ЦЕ ДОВГОСТРОКОВІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ZEPTER GROUP.


САЛОНИ-МАГАЗИНИ ZEPTER

Салони-магазини в більш ніж 60 країнах світу

Компанія Zepter розповсюджує свою продукцію не лише шляхом прямих продажів, але й має велику кількість салонів-магазинів та павільйонів, розташованих на найкращих вулицях відомих міст, таких як Афіни, Барселона, Белград, Будапешт, Чикаго, Монте-Карло, Москва, Мюнхен, Париж, Прага, Ванкувер, Варшава, Загреб...

Сучасна продукція та елегантний вигляд салонів-магазинів якнайкраще відображають філософію компанії Zepter – все, що створюється, створюється для покращення життя.

Лише увійдіть в одне з цих розкішних місць - і Ви одразу відчуєте захоплення, бо кожна куплена продукція стане внеском у власне здоров’я та майбутнє.

УВІЙДІТЬ У СВІТ ZEPTER ТА ВІДЧУЙТЕ ФІЛОСОІЮ КОМПАНІЇ.

Салон-магазин Zepter


Салон-магазин Zepter


Салон-магазин Zepter


Салон-магазин Zepter


Салон-магазин Zepter


Салон-магазин Zepter


Салон-магазин Zepter


Салон-магазин Zepter


Салон-магазин Zepter Салон-магазин Zepter Салон-магазин Zepter Салон-магазин Zepter


ПРИМІЩЕННЯ ZEPTER

Офіси компанії Zepter на 5 континентах

Zepter володіє більш ніж 320 000 м2 офісних приміщень у всьому світі. Офіси Zepter розташовані в найважливіших містах світу на 5 континентах. Приєднуйтесь до нас у наших престижних штаб-квартирах по всьому світу.

Офіси і будівлі Zepter,, ZEPTERПОЛЬША, Варшава


Офіси і будівлі Zepter, ZEPTERХОРВАТІЯ, Загреб


Офіси і будівлі Zepter, РУМУНІЯ ZEPTER, Бухарест


Офіси і будівлі Zepter, ZEPTERЧЕХІЯ, Прага


 Zepter offices and buildings, ZEPTER POLAND, Warsaw


Офіси і будівлі Zepter, ZEPTERПОЛЬЩА, Варшава


Офіси і будівлі Zepter, ZEPTERКНЯЗІВСТВО МОНАКО, Монте-Карло

Офіси і будівлі Zepter


Офіси і будівлі Zepter, ZEPTERУГОРЩИНА, Будапешт Офіси і будівлі Zepter, ZEPTERАВСТРІЯ, Відень Офіси і будівлі Zepter, ZEPTERСЕРБІЯ, Бєлград Офіси і будівлі Zepter, ZEPTERРОСІЯ, Москва

ZEPTER АЛБАНІЯ, Тирана

ZEPTER АВСТРАЛІЯ, Сідней

ZEPTER АВСТРІЯ, Відень

ZEPTER АЗЕРБАЙДЖАН, Баку

ZEPTER БІЛОРУСІЯ, Мінськ

ZEPTER БОСНІЯ І ГЕРЦЕГОВИНА,
Сараєво, Баня-Лука

ZEPTER БРАЗИЛІЯ, Сан-Паулу

ZEPTER БОЛГАРІЯ, Софія

ZEPTER ХОРВАТІЯ, Загреб

ZEPTER ЧЕШСЬКА РЕСПУБЛІКА, Прага

ZEPTER ДАНІЯ, Копенгаген

ZEPTER ЄГИПЕТ, Каїр

ZEPTER ЕСТОНІЯ, Таллінн

ZEPTER ФІНЛЯНДІЯ, Гельсінкі
ZEPTER ФРАНЦІЯ, Париж

ZEPTER НІМЕЧЧИНА, Менхенгладбах

ZEPTER УГОРЩИНА, Будапешт

ZEPTER ІНДІЯ, Бангалор

ZEPTER ІТАЛІЯ, Мілан

ZEPTER ЙОРДАНІЯ, Амман

ZEPTER КАЗАХСТАН, Алма-Ати

ZEPTER КОРЕЯ, Сеул

ZEPTER ЛАТВІЯ, Рига

ZEPTER ЛИТВА, Вільнюс

ZEPTER МАКЕДОНІЯ, Скоп’є

ZEPTER МОЛДОВА, Кишинів

ZEPTER МОНТЕНЕГРО, Подгориця

ZEPTERНОВА ЗЕЛАНДІЯ, Окленд

ZEPTER НОРВЕГІЯ, Осло
ZEPTER ПОЛЬЩА, Варшава

ZEPTER МОНАКО, Монте-Карло

ZEPTER РУМУНІЯ, Бухарест


ZEPTER РОСІЯ, Москва

ZEPTER СЕРБІЯ, Белград

ZEPTER СЛОВАКІЯ, Братислава

ZEPTER СЛОВЕНІЯ, Словень Градец

ZEPTER ІСПАНІЯ, Мадрид

ZEPTER ШВЕЦІЯ, Ґетеборг

ZEPTER ШВЕЙЦАРІЯ, Воллерау

ZEPTERТ УРЕЧЧИНА, Стамбул

ZEPTER СПОЛУЧЕНЕ КОРОЛІВСТВО
ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ТА ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ,
Лондон

ZEPTER УКРАЇНА, Київ

ZEPTER США, Північний Берген


ВИРОБНИЦТВО

Покращення життя людей у всьому світі понад 28 років

Історія успіху компанії Zepter розпочалася два десятиліття тому, в 1986 році, коли компанія була заснована, зі штаб-квартирою в місті Лінц (Австрія) і першою виробничою фабрикою в Мілані (Італія), виготовляючи кухонний посуд найвищої якості та декоративні прикраси для столу. Кухонний посуд Zepter досі асоціюється у всьому світі з довговічністю, так як сучасна фабрика Menfi Industria в Мілані, з виробничою потужністю більш ніж 1 000 000 одиниць за рік, стала центром і місцем народження Імперії Zepter з володінням 24 000 m2 ділового простору.

У 1996 компанія Zepter Group вийшла на ринок медичних приладів. Купівля швейцарської компанії Bioptron AG стала революційним виходом компанії Zepter до ділового світу світлотерапії.

І знову, це було продовженням успіху.

У світі нараховується більше 2 000 000 задоволених власників БІОПТРОН-світлотерапії . Це один з найбільш популярних продуктів компанії Zepter у всьому світі. Велика кількість всесвітньо відомих реабілітаційних клінік використовують БІОПТРОН-світлотерапію в якості стандартної медичної процедури. У тому ж році Швейцарська компанія Intercosmetica Neuchâtel SA ввійшла до складу Zepter Group. Після значних інвестицій у виробництво, дослідження та розвиток, були засновані нові продуктові лінії та біотехнологічні лабораторії . Виробнича потужність була подвоєна, і виробництво зосередилося тільки на виготовлені косметики вищого класу. З чудовою продукцією, навченою і налагодженою мережею продажів Zepter, а також із глобальною торговою маркою, двері ринків косметики були відкриті для Zepter Cosmetics.

Сьогодні Intercosmetica Neuchâtel SA виготовляє в середньому 5 000 000 виробів на рік, і Zepter Cosmetics, відповідно до місії здоров'я компанії, пропонує найкращу продукцію у світі в діапазоні косметики вищої якості. Після цих стратегічних інвестицій, штаб-квартира компанії перемістилася до Швейцарії, де й продовжилося розширення нових технологій та вихід на нові ринки.

СЬОГОДНІ НА ВОСЬМИ ЗАВОДАХ ZEPTER, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ В НІМЕЧЧИНІ, ІТАЛІЇ ТА ШВЕЙЦАРІЇ, КОЖЕН ДЕНЬ ВИГОТОВЛЯЮТСЯ СОТНІ ДОМАШНІХ ПОБУТОВИХ ПРИЛАДІВ ВИЩОГО КЛАСУ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я ТА КРАСИ.


ЗАВОДИ ZEPTER

Заводи, що належать компанії Zepter

Menfi Industria S.p.A.  1
via Sibilla Aleramo 13
20092 Cinisello  Balsamo (MI) - Italy
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298

Menfi Industria S.p.A. 2
via Sibilla Aleramo 5
20092 Cinisello Balsamo (MI) - Italy
Tel. +39 02660931
Fax +39 0266093298
e-mail: info@menfi.it
www.menfi.it

FELIX SOLINGEN GmbH
An den Eichen 6
42699 Solingen
Tel: +49 (0)212 23140–300
Fax: +49 (0)212 23140–399
info@felix-solingen.com
www.felix-solingen.de
Intercosmetica Neuchâtel SA
Route des Gouttes - d’Or 30
2008 Neuchatel - Switzerland
Tel. +41 32 725 91 66
Fax +41 32 724 22 02
e-mail: info@intercosmetica.ch
www.intercosmetica.ch

Bioptron AG
Sihleggstrasse 23
8832 Wollerau - Switzerland
Tel. +41 43 888 28 00
Fax +41 43 888 28 99
e-mail: light@bioptron.com
www.bioptron.com

Zolan Factory Unit
Gawłowska 177 Str.
96-503 Sochaczew, Poland
+48 46 863 50 27
Zepter International KD
Cvijiceva BB
79240 Kozarska Dubica - B&H
Tel. +387 52 410 801/802
Fax +387 52 411 129
e-mail: mainoffice@zepter.ba

Silberwarenfabrik Jäger GmbH
Gerberstrasse 43-49
41748 Viersen - Germany
Tel. +49 2162 1 61 06
Fax +49 2162 1 20 46
e-mail: light@silberwarenfabrik-jaeger.de
www.silberwarenfabrik-jaeger.de


Зоводи Zepter, IntercosmeticaNeuchâtelSA Заводи Zepter, MenfiIndustriaS.p.A. Заводи Zepter, BioptronAG Заводи Zepter, MenfiIndustriaS.p.A.


ВСЕСВІТНЄ ВИЗНАННЯ

Zepter International дійсно пишається небаченим визнанням відданих клієнтів та представників різних соціальних установ зі всього світу.

Zepter International отримала неодноразове визнання за те, що вона є лідером світової торгівлі, за технологічні вдосконалення, за надійність, за довіру споживачів на ринку торгівлі Zepter, за її пропаганду здоров’я, але також за підтримку людей, яким потрібна допомога.

Нарешті, багато особистих нагород отримав Філіп Цептер за небачені результати у сфері торгівлі й розвитку промисловості та глобального внеску у здоровий спосіб життя.

Ось декілька відзнак всесвітнього визнання:
 


Нагорода Золотий Меркурій

НАГОРОДИ

"KitchenInnovation of the Year®" Премія найкращих споживчих товарів
2014 - Франкфурт, Німеччина

Розумний посуд Zepter
"Номінація - товар-переможець" за функціональність, дизайн та інновацію

ОРДЕН ПОШАНИ ОСТРОВУ ЕЛЛІС, США
Присуджено пану Zepter в 2011 році за видатний внесок у благополуччя мільйонів людей.

Золотий Меркурій (присуджено 5 разів)
1994, 1995, 1996,1997 та 2010 - Італія
Нагородою відзначаються елітні компанії європейської спільноти за розвиток нових технологій та виробництво сучасної оригінальної продукції. Компанію Zepter International було відзначено нагородою як лідера індустріального прогресу Італії.

“Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana”
1997 - Італія
Премію присуджено Філіпу Цептеру за видатні заслуги перед італійською промисловістю та суспільством.

Золота нагорода B.I.D.
(в сфері підприємницької ініціативи)
2004 - Франкфурт, Німеччина
Міжнародна Нагорода “Арка Європи”, яку отримав президент Zepter International за якість, лідерство, технології та інновації
Silberwarenfabrik Jager, Німеччина.

30-та золота нагорода за комерційний престиж (нагорода тисячоліття)
2000 - Мадрид, Іспанія
Zepter Holding.

14-та міжнародна європейська нагорода за якість
2000 - Париж, Франція
Нагороду присуджено Редакційним відділом та Клубом лідерів торгівлі Zepter International

Знак профілактики холестерину
1994 - Варшава, Польща
Колекцію посуду компанії Zepter було відзначено нагородою «за боротьбу з холестерином» – Нагороду присуджено Zepter International Польською організацією боротьби із захворюваннями серця

 


Премія найкращих споживчих товарів

СЕРТИФІКАТИ

Інтеркосметика Ньюшатель SA
Дослідницькі косметичні лабораторії Zepter.
За дослідження, розробку, розвиток та виготовлення високоякісної косметики та парфумів: Сертифікат SQS, ІSО 9001:2015.

Bioptron AG
Фабрика Zepter з виробництва апаратів Bioptron.
  • Сертифікат відповідності контролю якості DEKRA: EN ISO 13485:2012 + AC:2012
  • Сертифікат DEKRA для медичних приладів, що отримали спеціальне маркування відповідності Додатку II, Розділ 3 Директиви 93/42/EEC (Організація сертифікації № 0124)
  • Декларація відповідності DEKRA (Європейська організація сертифікації) на всю продукцію, видана у 2013 р. (21.07.2013)

Menfi Industria S.p.A
Фабрика Zepter з виробництва кухонного приладдя.
  • Система Контролю Якості відзначена сертифікатом ISO 9001/2000
  • Syncro-Clik®: сертифікат TUV у відповідності до європейської директиви 97/23/EC
  • Каструлі та Сковорідки: дослідницькі звіти, видані сертифікованими лабораторіями SINCERT та SINAL.


ZEPTER FINANCE HOLDING AG

Zepter Фінанси – ваше безпечне майбутнє

Завдяки успішному та стабільному розвитку, втіленому у Місії здоров’я, якості та безпеці, Zepter Group завоювала довіру клієнтів і у фінансовій сфері. Zepter Finance Holding AG пропонує послуги з отримання приватних пенсій, виплат у зв’язку зі станом здоров’я, проводить оцінку страхових ризиків та придбання власності на фінансових ринках у всіх країнах світу.

Ділова філософія компанії Zepter ідеально втілена в діяльності компанії Zepter Фінанси: послуги якої розроблені виходячи з потреб та побажань клієнтів, співробітники – досвідчені та висококваліфіковані менеджери. Проводиться серйозна робота з інформування клієнтів, для того, щоб вони мали ґрунтовні знання зі стратегічного управління капіталом.

Разом з компанією Zepter, що стала для багатьох людей символом надійності, високої якості, досвіду та досконалого сервісу, Zepter Finance Holding AG примножує накопичені знання та дарує своїм клієнтам нове бачення безпечного майбутнього.

Виходячи з глибокого та ґрунтовного аналізу власних баз та банків даних, всебічного дослідження ринкових тенденцій, Zepter Finance гарантує своїм клієнтам безпеку інвестицій та забезпечення стабільно високого доходу. Девізом компанії Zepter Фінанси є:

«ПРИХОДЯЧИ ДО СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ, КЛІЄНТ ОТРИМУЄ ТЕ, ЩО ПРОПОНУЄ ФІРМА, ПРИХОДЯЧИ ДО ZEPTER ФІНАНСИ, ВІН ОТРИМАЄ ТЕ, ЩО НАСПРАВДІ ПОТРЕБУЄ».
 

 Zepter Finance Holding AG


Zepter Finance Holding AG


ZEPTER У СВІТІ

Оберіть країну Zepter